KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13385464

nr 1338 5464

Inger Gullers Schöllin

(f. 1934), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Inger Gullers Schöllin, monogramsignerade. Olja på pannå, 11x11 cm

Inger Gullers Schöllin, svensk konstnär född 1934.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:16:11

24/7 03:46:25 1      400 kr
27/7 19:11:11 2      Vinnande bud

Inger Gullers Schöllin

Läs mer om Inger Gullers Schöllin